سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


بسم رب الشهدا و صدیقین
زندگی همواره صحنه رویارویی و پیکار حق و باطل بوده است، از هابیل و قابیل گرفته تا محمد و کفار، تا علی و خوارج، تا خمینی و پهلوی، تا ایران و عراق، تا مهدی و... ؛ اما چه کسی یا چه کسانی در جبهه باطل بودند و خواهند بود و چه کسانی در جبهه حق!؟ چگونه می‌توان خود را به پذیرش حق عادت داد و در میان رهروان حق و حقیقت قرار گرفت!؟ پس از این همه نبرد و پیکار بین حق و باطل، حال وظیفه ما چیست!؟ ما در کدامین جبهه‌ایم!؟ سلاح ما چیست و وظیفه‌مان کدام است!؟ آیا باید اسلحه به دست گرفت و به سمت دشمن تیراندازی کرد!؟ چگونه می‌توانیم ادامه دهنده راه حق طلبان باشیم!؟
بی‌شک این تفکر که امروز هم باید مانند گذشته با نظامی‌گری و آموزش‌های جنگی به مقابله با دشمن شتافت، عقیده‌ای نادرست و مردود است!؟ اما قبل از انتخاب راه مبارزه، انتخاب جبهه نبرد لازم و ضروری به نظر می‌رسد، حق یا باطل!؟
آیات و روایات و عقل سلیم، با کوله باری از تجربه های تاریخی و رویدادهای مختلف، این ادعا را ثابت می‌کنند که نزدیک‌ترین راه رسیدن و پیوستن به جبهه حق، راه نبوت، امامت و ولایت است؛ اما از طرفی شهدا خود همواره نزدیکترین یاران و پیروان حق بوده‌اند و چراغی روشن برای راه پر پیچ و خم تشخیص حق و باطل!
با کمی تأمل در مطالب بالا و رجوع به دل، می‌توان نتیجه گرفت که ادامه راه شهدا و گام نهادن بر ردپای آنان، عاقلانه‌ترین و بهترین توشه برای پیمودن راه حق است و بس.
اما نکته مهم دیگر در این است که چه نوع مبارزه‌ای!؟
جای بحث نیست که امروز، جنگ بین حق و باطل، جنگی نظامی و تسلیحاتی نیست و باید دید، این‌بار، کج‌روان و باطل اندیشان، چه راهی برای تاختن بر حق و حقیقت طلبی در پیش گرفته‌اند!؟
مقام معظم رهبری در جمله‌ای می‌فرمایند: « ما باید باور داشته باشیم که امروز آماج تهاجمات فرهنگی دشمنانمان هستیم».
با اندک تأملی در جمله کوتاه ولی پرمغز حضرت آقا می‌توان جنگ امروز را جنگ فرهنگی دانست و تلاش‌های حق‌طلبانه را در این مسیر پیش برد.
بر کسی پوشیده نیست که یکی از بهترین و مؤثرترین ابزار و وسیله‌ها برای استفاده و بهره‌مندی در جهت پیشبرد نبرد، اینترنت و وبلاگ نویسی می‌باشد.
به همین جهت و در راستای انجام وظیفه خویش در ادامه راه حقیقت‌طلبان تاریخ و شهدای این راه و مهم‌تر از همه آمادگی برای حضور در جبهه حق، جبهه حضرت ولیعصر (ارواحنا له فداه)، تصمیم به شرکت در مبارزه گرفته و تمام سعی خود را بر ترویج فرهنگ شهادت و سعی بر اطاعت مطلق ولایت خواهیم کرد و تمام تلاش خود را در این راه خواهیم کرد و تا پای جان بر سر عهد و پیمانمان با شهدا خواهیم ماند.

وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت.
این وبلاگ در 27 اردیبهشت 1386 بر روی سرور پارسی‌بلاگ، با عنوان «منطقه727» ایجاد شد و بیشتر مباحث خود را روی ابعاد زندگانی مقام معظم رهبری و ولایت فقیه متمرکز ساخت. پس از حدود هشت ماه فعالیت، موضوع وبلاگ به طور کامل و تخصصی به مسئله حجاب تغییر یافت و عنوان «برای ریحانه» را برای خود برگزید و تا حدود یکسال در این راه پیش‌رفت. از آن پس با محوریت «دفاع مقدس و شهدا» و با نام «کبوترانه» به ادامه این راه همت گماشته است و در این راستا کارهای گوناگونی از معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط گرفته، تا خاطرات و زندگی‌نامه شهدا، تا کلیپ‌های صوتی و تصویری و ایجاد گالری تصاویر شهدای شاخص انجام داده است.
امید است این کارهای اندک و ناقابل مورد قبول درگاه حق‌تعالی قرار گیرد و موجب مسرت ولایت فقیه، شهدا و رزمندگان اسلام شود.

در پایان، مقام عظمای ولایت (دامه برکاته) می‌فرمایند:
«ان‌شاءالله این ملت روزی را خواهد دید که بر همه دشمنان خود در سراسر عالم پیروز خواهد شد و دشمنان به کلی طمع دست اندازی به این کشور و این ملت را از دست خواهند داد».

التماس دعا
یا علی


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.