سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


روی تخت سربازی

در اوایل جنگ ، مشکلی درباره جبهه ها پیش آمد که می بایست آن را با مسئولان رده بالای نظام در میان بگذارم.

تصمیم گرفتم آن مشکل را به بنی صدر که در آن زمان رئیس جمهور بود ، منتقل کنم. به محل استقرار او در جبهه رفتم و با تشکیلاتی روبه رو شدم که انتظارش را نداشتم ، با مانع پشت مانع! از این اتاق به آن اتاق! آن قدر اذیتم کردند که از کار خود پشیمان گشتم و موفق به دیدار بنی صدر هم نشدم.

تصمیم گرفتم مشکل را با آیه الله خامنه ای در میان بگذارم. به محل حضور ایشان رفتم. دیدم معظم له در اتاقی معمولی ، رو تخت سربازی نشسته اند! خیلی راحت ، ایشان را ملاقات کردم و مسایلم را به اطلاع آقا رساندم.

شهید حجه الاسلام و المسلمین عباس شیرازی

 

طمأنینه در نماز

بنده نیز همراه مقام معظم رهبری در ایرانشهر تبعید بودم. تعدادی از مردم و روحانیون از شهرهای مختلف به دیدار ما آمده بودند. وقت نماز فرارسید. همه آماده برگزاری نماز جماعت گشتیم. آیت الله خامنه ای به عنوان امام جماعت ، در جلوی نمازگزاران ایستادند و مشغول نماز شدیم.

در همین هنگام ، بزغاله ای وارد شد و در جلوی جمع ، به پریدن پرداخت. همه ما را خنداند ، تنها کسی که با طمأنینه و آرامش نماز را به پایان برد ، آقا بود.

پس از نماز ، از ایشان پرسیدم: شما چطور خود را کنترل کردید و نخندیدید؟

معظم له گفتند: من اصلاً متوجه بزغاله نشدم!

چقدر ایشان در نماز متوجه راز و نیاز با پروردگار بودند که اصلاً بزغاله را ندیده بودند. این خیلی مهم است. ما باید از نماز و توجه آقا درس بگیریم.

حجه الاسلام و المسلمین راشد یزدی

 

سماور برقی و مصلحت!

روزی ایت الله خامنه ای در دوران ریاست جمهوری به من فرمودند: فلانی! سماوری برای ما تهیه کن. من نیز در پی این درخواست ، به بازار تهران رفتم و با زحمت ، سماوری برقی به قیمت تعاونی برای ایشان خریداری کردم.

روز بعد ، مقام معظم رهبری به من فرمودند: سماور را پس بدهید!

خدمت ایشان عرض کردم: آقا! من خیلی تلاش کردم تا این سماور برقی را به نرخ تعاونی پیدا کردم.

معظم له فرمودند: بروید سماور نفتی پیدا کنید! مصلحت نیست در این شرایط جنگی که برق جنبه حیاتی دارد ، ما سماور برقی داشته باشیم.

آقای رجب زاده

 

کوپن قند و شکر

در زمان ریاست جمهوری آیه الله خامنه ای ، روزی همسر ایشان به منزل ما آمدند و به من گفتند: کوپن قند و شکر ما تمام شده است ، اگر شما قند و شکر دارید ، مقداری به ما قرض بدهید!

خانم زهرا رهنورد

 

دشمن قوی تر است!

روزی به مقام معظم رهبری عرض کردم: ارتش این همه پادگان دارد. به آنان بنویسید که یکی از پادگان های خود را برای کارهای قرآنی و نماز ، در اختیار ستاد اقامه نماز بگذارند.

آقا جمله ای فرمود که برای همه ما درس است. ایشان گفتند: ارتش نباید تصور کند که با زور می شود چیزی از او گرفت. اگر دوست قوی باشد ، دشمن قوی تر است!

این نکته ، نشان از درایت مقام معظم رهبری دارد. خیلی مهم است که انسان در هر کاری ، به همه جوانب آن توجه کند. آیه الله خامنه ای این ویژگی را دارند. گاه در یک برخورد ، درس بزرگی را به عده ای یا سازمانی می دهند.

حجه الاسلام و المسلمین محسن قرائتی


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.