سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


مطالعه رمان

مقام معظم رهبری به علت عمل جراحی کیسه صفرا در بیمارستان بستری بودند. توفیقی بود که به اتفاق حجه الاسلام و المسلمین محمد علی زم و چند نفر از دوستان اهل قم به عیادت معظم له برویم.

در آن دیدار ، آیه الله خامنه ای از چند کتاب رمان نام بردند که همه آنها را در زمان بستری در بیمارستان ، مطالعه کرده بودند.

برای ما ، نام آن کتاب ها تازگی داشت. ما از خجالت سر خود را پایین انداخته بودیم و در عین حال ، بر تبحر ، دقت و شوق در مطالعه مقام معظم رهبری آفرین می گفتیم.

علاوه بر شوق در مطالعه ، استفاده از وقت ، آن هم در بیمارستان و در زمان بیماری ، ستودنی و برای همه ما درس است.

آقای رضا رهگذر

به سبک شادگان بود ، ولی...

مقام معظم رهبری نسبت به سبک های محلی در شعر خوانی و مداحی ، مهارت خاصی دارند. بسیاری از هنرها در وجود ایشان جمع شده است.

در یکی از جلسه ها که شاعران در محضر ایشان بودند و شعر می خواندند ، بنده نیز توفیق حضور داشتم. جلسه در سوسنگرد یا هویزه بود. در آن روز یکی از شاعران به آقا عرض کرد: اگر اجازه می فرمایید ، من شعری به زبان محلی دشت آزادگان بخوانم.

مقام معظم رهبری فرمودند: بفرمایید.

وی شعری را با زبان عربی خواند. بعد از تمام شدن شعر ، آیه الله خامنه ای به او گفتند: این شعر شما به سبک شادگان بود ، نه به زبان محلی دشت آزادگان!

کسی که شعر را خوانده بود ، گفت: حق با شماست! من توجه نداشتم. این روش ، سبک محلی شادگان بود.

سردار حاج صادق آهنگران

جنگ خرمشهر

نزدیک به چهل روز در خرمشهر مقاومت کردیم تا نگذاریم شهر به اشغال عراقی ها درآید. در این مدت ، مقام معظم رهبری با شجاعتی کم نظیر ، به مواضع دشمن بعثی یورش می برد ، آرایش تانک های آنان را به هم می زد و مانع پیش روی عراقی ها می شد.

معظم له گاه در گروه های 3 و 5 نفره ، تا اعماق نیروهای دشمن پیش می رفتند و با شناسایی دقیق منطقه عملیاتی ، اطلاعات نابی را به دست می آوردند ، تا هنگام ملاقات با امام خمینی(ره) ، بهترین و جدیدترین اطلاعات را به ایشان بدهند.

حجه الاسلام و المسلمین ذوالنور


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.