سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


مهارت در کتاب شناسی

مقام معظم رهبری زمانی که از کتابخانه فیضیه بازدید می کردند ، به هر قسمتی که می رسیدند ، می ایستادند ، بعضی از کتاب ها را به دست می گرفتند ، مطالعه می کردند و در خصوص آنها توضیحاتی می دادند که برای ما خیلی جالب بود.

ایشان طوری درباره کتاب ها و علم کتاب شناسی سخن می گفتند که برای من بسیار تازگی داشت.

وقتی درباره کتاب های خطی اظهار نظر می کردند ، آیت الله استادی که خود متخصص کتب خطی هستند ، بسیار متعجب شده بودند.

حجه الاسلام و المسلمین ملکا

 

مدیریت بحران

مقام معظم رهبری درباره سفیرانی که به خاطر دادگاه میکونوس ، کشور ایران را ترک کرده بودند ، با قاطعیت فرمودند: لازم نیست سفیرانی که رفته اند ، به ایران برگردند و اگر قرار است برگردند ، سفیر آلمان حق ندارد برگردد تا زمانی که ما بگوییم.

مدتی گذشت ، آنها دیدند ایران نسبت به سفیران کشورهای اروپایی اعتنایی نمی کند و فشارهای آنها تأثیری ندارد ، بالاخره مجبور شدند شبانه تمام سفیرانشان را به ایران برگردانند تا ورودشان به ایران از دید خبرنگاران و رسانه ها مخفی بماند ، زیرا برایشان خیلی ذلت آفرین بود که یک کشور جهان سومی که زمانی مستعمره آنها بوده است ، اینگونه برخورد کند.

در جریان جنگ کویت و عراق ، عده ای گفتند: ایران باید به عراق کمک کند ، چون عراق در واقع با امریکا می جنگد.

آقا فرمودند: نه! این یک دام است و نباید از دولت عراق حمایت کنیم و بعداً دیدیم که دقیقاً این یک دام بود و با موضع گیری هوشیارانه مقام معظم رهبری ، تنها کشوری که به سلامت از این مقطع عبور کرد ، کشور ایران بود.

کشورهای عربی مجموعاً 53 میلیارد دلار به امریکا دادند که این یک ضرر اقتصادی کلان بود ، ولی تنها کشوری که از جنگ سالم عبور کرد و یک ریال هم خسارت نداد ، کشور ایران بود.

و همچنین جریان کوی دانشگاه و قتل های زنجیره ای ، مطبوعات زنجیره ای ، جنگ امریکا با افغانستان و... همه را می توان از نمونه هایی شمرد که مقام معظم رهبری با تدابیر حکیمانه خودشان ، کشور را از بحران های بزرگ بیرون آوردند.

حجه الاسلام پاینده


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.