سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


ریشه اساسی غالب بدبختی‌ها و تیره روزی‌ها و ناهنجاری‌های گوناگون بشر در هر زمان و مکانی ، از بی‌توجهی به اصل سرنوشت ساز و حیاتی «داشتن عقیده دینی محکم و منطقی» ناشی می‌شود.

اهل اطلاع می‌دانند پیشرفت بشر در علوم مادی و دست‌یابی به فن آوری‌های جدید ، هرچند تسهیلات زیادی را به همراه داشته ، ولی این امور هرگز به تنهایی نتوانسته و نمی‌تواند بشر را به سعادت برساند ؛ بلکه در بسیاری از موارد ، باعث درد و رنج و ناراحتی گردیده است.

با سوءاستفاده از علم و تکنیک ، به جنایات و ظلم‌هایی دست می‌زند که تا به حال نمی‌توانست چنین کند. همان طور که وضع فعلی دنیا و تاریخ زندگی انسان نشان می دهد.

«دیل کارنگی» روانشناس مشهور امریکایی می‌گوید: «امروز جدیدترین علم یعنی روان پزشکی ، همان چیزهایی را تعلیم می‌دهد که پیامبران تعلیم می‌دادند. چرا؟ به علت این که پزشکان روحی دریافته‌اند که دعا و نماز ، داشتن یک ایمان محکم به دین ، نگرانی ، تشویش ، هیجان و ترس را که موجب بیشتری از ناخوشی‌های ماست ، برطرف می‌سازد». یکی از پیشوایان علم مزبور می‌گوید: کسی که حقیقتاً معتقد به مذهب است ، هرگز گرفتار امراض عصبی نخواهد شد. اگر مذهب حقیقت نداشته باشد ، زندگی بی‌معنی و پوچ است و بازیچه‌ای بیش نخواهد بود. امروز حتی پزشکان روانشناس نیز مبلغین متجدد دین شده‌اند. آن‌ها ما را از آن جهت به دین داری تشویق نمی‌کنند که از آتش جهنم در آن عالم رهایی یابیم ، بلکه برای نجات از آتش جهنم همین دنیا ، یعنی جهنم زخم معده ، آنژین ، دپوازین ، اختلال عصبی و جنون است ، که گرویدن به دین را توصیه می‌نماید.


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.