سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


آزادی غربی!؟

معنای آزادی غربی در کلام امام خمینی(ره)

آن آزادی که آنها برای مملکت ما می‌خواستند، آن آزادی بود که جوانهای پسر ما و هم جوانهای دختر ما را به تباهی بکشند. آن آزادی را آنها می‌خواهند که من از این تعبیر به آزادی وارداتی یا آزادی استعماری، یعنی یک آزادی که در ممالکی که می‌خواهند وابسته به غیر باشد. این آزادی‌ها را سوغات می‌آورند، هروئین آزاد مثلاً، مشروبات هم آزاد، محل فساد که می‌دانید آن طوری که می‌گفتند از تهران تا آخر شمیران صدها محل فساد به بدترین فساد... آنها که می‌گفتند و هی آزادی آزادی می‌کردند این معنا بود که مشروب فروشی بیشتر از کتابفروشی باشد. و مراکز فحشا بیشتر از مراکز علم باشد. جوانهای ما را بکشند به آن مراکز فحشا،...مغز(جوانی) که عادت کرد به فحشا دیگر نمی‌تواند فکر کند که نفت ما را کی برد اینها می‌خواهند این طور باشد.

معنای آزادی غربی در کلام مقام معظم رهبری(دامه برکاته)

آن چیزی که امروز به عنوان آزادی زن در دنیا و از سوی فرهنگ غربی پهن شده براین پایه است که زن را در معرض دید عموم قرار بدهد تا مردان از آنها تمتعات جنسی لذت ببرند و زنها وسیله التذاذ مردان بشوند. آنها به این، آزادی زن می‌گویند. آیا این آزادی زن است؟! آن کسانی که در دنیای جاهل و غافل و گمراه غربی ادعا می‌کنند طرفدارحقوق بشر و حقوق زن هستند در حقیقت ستمکاران به زن هستند.

ما آزادی فساد و بی‌بند و باری و هرزگی و آزادی دروغ... که غرب پرچمدار و مرتکب آن بوده است صریحاً و قاطعاً رد می‌کنیم.


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.