سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


بسم رب الخبیر
اشاره:
پس از شکست مفتضحانه دوم خردادی های اصلاح طلب(!) در انتخابات مجلس هشتم، تا چندین ماه شاهد گوشه گیری اینان از اجتماع و زاویه نشینی هایشان بودیم؛ تا حدی که حتی در محیط سایبر هم، وبلاگ های طرفدار این گروه سیاسی، به حالت نیمه تعلیق درآمده بودند؛ اما در چند هفته اخیر و با توجه به نزدیکی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر شاهد چالش ها و تلاش های اصلاح طلبان برای حضور مجدد در اجتماع و ایجاد موج های سیاسی، برای جلب توجه آحاد مردم بوده و با اینکه در جریان انتخابات قبلی (ریاست جمهوری نهم و مجلس هشتم)، ملت بزرگ ایران، تصمیم قاطع خود را برای دفاع از آرمان های انقلاب اعلام کرده است، اصلاح طلبان همچنان سعی در موفقیت در انتخابات آتی را دارند.
-------------------------------------------        
در انتخابات مجلس هشتم، که مردم، یکی از پرشورترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران را در سال های پس از انقلاب اسلامی، تجربه می کردند، نشان دادند که هشت سال حکومت طایفه اصلاح طلبان(!)، بر نظام اسلامی کافی است و دیگر علاقه ای برای اعتماد به این گروه را نداشته و تصمیم بر بازگشتن به تفکرات سال های اول انقلاب را گرفته اند.
انتخابات مجلس هشتم که نتیجه آن اعتماد 90 درصدی مردم تهران به اصولگرایان و 73 درصدی کل کشور به این انقلابیون بود، موجب دلسردی شدید اصلاح طلبان از مردم و کناره گیری آنان از اجتماع شد، به گونه ای که حتی تا چندین ماه پس از این عزم عمومی مردم، شاهد این گوشه نشینی ها و حتی تعلیق گروهی وبلاگ نویسان و برخی سایت های وابسته به این جناح سیاسی بودیم.
در این روزهای سراسر ناامیدیِ اصلاح طلبان از مردم، تنها اقدام آنان برای جلب اعتماد مردم و تنها امیدشان برای این کار، تخریب گروه های مقابل و مخالف خود بود، که در این راستا کارهای متعددی از جمله: تخریب چهره های برجسته انقلاب، تخریب عملکردهای دولت و مجلس، سنگ پرانی برای جلوگیری از پیشرفت برنامه توسعه کشور، ایجاد برخی مشکلات اقتصادی در کشور، غلو کردن مشکلات جامعه با استفاده از روزنامه ها و سایت های خبری وابسته، بی اعتنایی به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مسایل کشور، عیب جویی های بی مورد و بی حد و اندازه از دولت مردمی دکتر احمدی نژاد، تا جایی که در نهایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دامه برکاته) را مجبور به برخورد با این گروه کرده و ایشان در طول سخنرانی های متعدد و حتی در سفرهای استانی، با حمایت کامل از دکتر احمدی نژاد و دولت محترم، این گونه عیب جویی ها و تخریب ها را بی انصافی خوانده و به شدت محکوم کردند.
در حقیقت می توان گفت، تنها چاره ای که اصلاح طلبان برای جلب اعتماد مردم سراغ داشته و دارند، تخریب ارزش ها و خدمات دیگران است، نه تبلیغ ارزش ها و کارآمدی های خود.
در چند هفته اخیر و با توجه به نزدیکی دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر شاهد چالش ها و تلاش های اصلاح طلبان برای حضور مجدد در اجتماع و ایجاد موج های سیاسی، برای جلب توجه آحاد مردم بوده و با اینکه در جریان انتخابات قبلی (ریاست جمهوری نهم و مجلس هشتم)، ملت بزرگ ایران، تصمیم قاطع خود را برای دفاع از آرمان های انقلاب اعلام کرده است، اصلاح طلبان همچنان سعی در موفقیت در انتخابات آتی را دارند.
اما آنچنان که از شواهد و تجربیات، برمی آید، از این انتخابات هم، اصلاح طلبان بهره چندانی نخواهند برد، زیرا اقدامات آنان در مجلس شواری اسلامی و دو دوره ریاست جمهوری، موجب نارضایتی گسترده مردم از آنان شده است، که به برخی از این اقدامات اشاره می شود:
1. ماجرای کنفرانس برلین
2. جشنواره رقص ایران زمین
3. حادثه کوی دانشگاه
4. غائله کردستان
5. ماجرای زهرا کاظمی
6. اقدامات و فجایعی چون تحصن و نامه ها و نطق های نمایندگان مجلس ششم علیه ولی فقیه، وزارت اطلاعات و ناجا، حملات بی وقفه روزنامه های زنجیره ای - که حضرت آقا آنها را صراحتاً پایگاه دشمن خواندند- به ارکان نظام
و هزاران مصیبت دیگری که ذکر تمام آنها مجالی موستوفا می طلبد.
از طرف دیگر توهین های پی در پی و بی وقفه دوم خردادی ها به اعتقادات و باورهای دینی مردم، پشت کردن به اهل بیت(ع) و سعی بر براندازی حکومت اسلامی و ولایت فقیه، بیش از سایر عوامل، موجبات نارضایتی مردم از این گروه را فراهم آورده است؛ که به ذکر چند مورد اکتفا می نمایم:
1. « این تعصب غیر معقول است که طراحان سقیفه را الی الابد گناهکار بدانیم» (تقی رحمانی/ روزنامه فتح/ ?? فروردین ماه ??)
2. « حتی معصومین هم خود به خود، بدون نظارت مردم و بطور اصولی در معرض انحراف هستند» (عزت الله سحابی/ روزنامه عصرآزادگان/?? دی ??)
3. « جامعه ولایی، انحصارگر و مستبد است و ارزشی برای توده ها قائل نیست» (ابراهیم یزدی/ هفته نامه پیام هاجر/ فروردین77)
4. « تفکر شیعه گری موجب انحطاط مملکت ما و مانعی برای دموکراسی است» (غلامرضا سالار بهزادی/ روزنامه صبح امروز/ ?? آبان ??)
5. « ولایت فقیه، یعنی حکومتی توتالیتر و ضد مردمی» (امیر خرم/ روزنامه همشهری/ شهریور 77)
از طولانی شدن کلام، معذرت می خواهم و امیدوارم که توانسته باشم گامی در راستای اهداف انقلاب و اسلام و حمایت و اطاعتی هر چند کوچک از رهبر معظم انقلاب (روحی له فداه) برداشته باشم.
یا علی


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.