سفارش تبلیغ
صبا
http://727.parsiblog.com اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و احفظ قائدنا و مرجعنا الخامنه ای صفحه نخست درد دل با شهدا، خاطرات شهدا، دل نوشته ها، وصیت نامه شهدا و مطالب گوناگون دیگر با محوریت دفاع مقدس و شهدا را، در این بخش می‌توانید ببینید سرگذشت و شرح حال شهدای دفاع مقدس را، این‏بار به روایتی دیگر و بیانی متفاوت‏تر از دفعات قبل بخوانید شامل: بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری و... امام زمانی باشیم! درد دل با امام زمان، دل‌نوشته، مطالب تحلیلی و... چرا حجاب!؟ مطالبی پیرامون فلسفه حجاب، حجاب برتر، فواید حجاب، تأثیرات روانشناختی حجاب و حجاب در شرق و غرب...  اولین اس ام اس کده ارزشی، با موضوعاتی همچون: دفاع مقدس، شهادت، وصیت نامه شهدا، شعر، نیایش و... وهابیت چیست!؟ چرا دین!؟ حماسه عاشورا ... لینک سایت های برگزیده ارزشی، به تفکیک موضوعات، همچون: دفاع مقدس و شهدا، دفاتر مراجع و سایت‌های علما، سایت‌های اختصاصی شیعه، پایگاه های قرآنی، علوم اسلامی، مهدویت و... شامل: نقدهای اجتماعی، مقالات و تحلیل‌های سیاسی و... قالب‌های طراحی شده وبلاگ را ببینید، انتخاب کنید و استفاده نمایید تصاویر منتخب، متنوع و دسته بندی شده شهدای شاخص دفاع مقدس و... (این قسمت در حال تکمیل می‌باشد) فایل‌های صوتی منتخب سخنرانی‌های مقام معظم رهبری، با میکس آهنگ پس زمینه زیبا و... اگر وبلاگنویس مذهبی - ارزشی هستید، وبلاگ خود را معرفی کنید و در معرض نقد دیگران قرار دهید کلیپ‌ها و قطعات ویدیویی جالب از سخنرانی‌ها و دیدارهای مقام معظم رهبری، شهدای دفاع مقدس، مناطق عملیاتی و... وبلاگ حاضر با هدف ترویج فرهنگ اصیل شهدا و شهادت، زنده کردن یاد آن بزرگواران و گام نهادن بر ردپای ایشان برای حرکت در مسیر ولایت و البته لبیک به ولایت فقیه و ولی فقیه زمان، حضرت امام خامنه‌ای (اروحنا له فداه)، کار خود را شروع کرده و در راه تحقق این اهداف با تمام توان پیش خواهد رفت... نکته نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را، علاوه بر قسمت نظرات هر مطلب، می‌توانید از این طریق با ما در میان بگذارید نسخه RSS


کاندیدای منتخب اصلاح طلبان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خودکشی کرد.
به گزارش کبوترانه، به نقل از یک منبع آگاه و نزدیک به مردم ایران، میر حسین موسوی خودکشی کرد.
بر اساس این خبر، علت خودکشی وی، عدم موفقیت در انتخابات و تحریک دوستان داخلی و خارجی بوده است.
شایان ذکر است، نوع خودکشی میر حسین موسوی، تا حدودی بی نظیر و منحصر به فرد است و تنها چند مورد مشابه در طول سی سال اخیر از این نوع خودکشی در ایران رخ داده است، که بر اساس شواهد موجود، حادثه اخیر نسبت به موارد مشابه، از انگیزه و برنامه بهتری برخوردار بوده است.
در ادامه خبر، نماینده پزشکی قانونی در تشریح جزئیات به دست آمده از وقوع این خودکشی، در مصاحبه با کبوترانه گفت: « بر اساس شواهد و قراین موجود، علت خودکشی، همان عللی است که پیش از این نیز ذکر شده است؛ اما نکته قابل توجه درباره این خودکشی، شکل و روش آن است». 
وی در ادامه می افزاید: « موسوی، برای خودکشی از هیچ کدام از وسایل و مواد رایج برای خودکشی، از قبیل خودکشی با سیانور، خودکشی با استفاده از طناب دار، با سلاح گرم یا سرد و موارد دیگر استفاده نکرده و راهی نوین برای خودکشی ابداع کرده است».
وی در توضیح روش خودکشی موسوی خاطر نشان کرد: « کارشناسان، خودکشی میرحسین را، از نوع خودکشی سیاسی- اجتماعی دانسته و معتقدند با این خودکشی، موسوی به جمع اموات سیاسی پیوست و خود را از زندگی سیاسی خلاص نمود».
در پایان باید افزود، جنازه وی چند روز قبل توسط طرفدارانش در خیابان های تهران تشییع و به خاک سپرده شد.


: لینک‌های دوستان :

دانلود آهنگ جدید

لیموب، طراحی سایت

فروشگاه لیمواستور

قرار دادن لینک های فوق در وبلاگ، به معنی تأیید محتوای آن ها نمی‌باشد.